Доставка квітів Івано-Франківськ

Доставка квітів Івано-Франківськ

Потрібна доставка квітів? Тоді переходите на цей сайт https://roza.if.ua/

https://101roza.com.ua/101-trojanda-v-ivano-frankivsku/ — 101 троянда Івано-Франківськ

Номера телефонов:
+38-098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)
+38-095-388-27-00
+38-063-388-27-00

Який колір їй подобається? Якщо ви поняття не маєте, подумайте про те, які кольори вона часто носить або має про неї. Якого кольору її сумка, її телефон, її взуття, її ноутбук? Швидше за все, відповіді навколо вас.

У неї алергія на квіти? Варто з’ясувати. Якщо ви не хочете бути очевидним і питати, знайдіть кілька кольорів, коли ви разом, щоб вона понюхала.

Вирішіть, що ваш жест намагається сказати.

Ти мені подобаєшся і хочеш зайнятися чимось ще?
Спасибі за відмінний вечір?
Я повністю закоханий в тебе і хочу, щоб все це знали?
З днем ​​народження?
Мені дуже шкода, що я зробив / сказав / забув?
Ці квіти без будь-якої причини? (Це особливо добре)

Добре зупинитися і подивитися на все заздалегідь підготовлені букети, які вони можуть запропонувати. Але знайте: ви отримаєте більше за свої гроші, зробивши щось на замовлення

Після того, як ви озирнулися, знайдіть когось, хто там працює, і скажіть їм наступне:

«Я хочу, щоб домовленість була досягнута (привід / причина)». Навіть якщо квіти скажуть: «Вибачте», зізнайтеся, і флорист буде повністю піклуватися про вас.
«Я хочу використовувати (улюблені кольори дівчата)». Флорист зазвичай рекомендує пару безкоштовних квітів. Якщо ваша дівчина сміливіше, вибирайте протилежні або контрастні кольори. Якщо вона м’якша, вибирайте палітру схожих відтінків.
«Я хочу, щоб це виглядало (як би ви не описали вашу дівчину)». Це допоможе флориста вибрати форми і розміри квітів, а також додаткову зелень, щоб заповнити композицію.
«Я хочу витратити (ваш бюджет).» Дайте флориста знати, який у вас ціновий діапазон, щоб він міг використовувати ваш бюджет в повній мірі. Не соромся, інакше у тебе буде шок від наклейки.

Не бійтеся бути оригінальним. Троянди не для кожної дівчини або кожного випадку. Є шанс, що ви не перший, хто передав дюжину троянд, тому переконайтеся, що ви знайшли спосіб виділитися! Якщо ви вирішили піти з трояндами, запитайте у флориста рекомендації, щоб уникнути нудних стандартів.

Додатковий бонус: флористи часто трохи перевищують ваш бюджет без додаткової оплати, якщо це завершує зовнішній вигляд або покращує їх дизайн. Вони хочуть пишатися своєю роботою так само сильно, як і ви, і часто пропонують більш приємний букет, ніж ви могли б купити заздалегідь!

І головне дарувати квіти з правильно підібраними словами. Навіть кілька вдало обраних слів підуть далі, ніж якийсь переоцінений сонет.

Пам’ятайте, коли цитуєте когось, вкажіть його ім’я в кінці цитати. В іншому випадку ваша дівчина може подумати, що ви намагаєтеся трохи сольстіть!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ